Trávenie môže občas potrápiť každého

november 10th, 2017

Trávenie

Trávenie môže občas potrápiť každého

Niekedy trávenie potrápi každého jedného z nás. Občas sa to samozrejme môže stať, no ak sa to stáva príliš často, niečo nebude v poriadku. Niektorí majú také trávenie, že nemôžu jesť napríklad vyprážané, smažené alebo pečené. Niekto nemôže jesť veľa korenín, niekto zase neznesie čili a štipľavé veci. U každého je to rôzne. Dokonca niektorí ľudia nemôžu hlúbovú zeleninu, pretože ich nadúva, niektorí nemôžu cibuľu, pretože ich páli žalúdok a niektorí nemôžu mlieko, pretože im je z neho zle. Trávenie jednoducho sem tam potrápi, no ak začnete mávať príliš časté kŕče v bruchu, prípadne hnačky alebo zápchy, ktoré sa objavujú čoraz častejšie, vaše telo vám tým dáva znamenie, že niečo nie je tak, ako by malo byť. Ak sa u vás vyskytne tento problém, mali by ste navštíviť lekára.Ak ten nič neodhalí, tak je to úplne jasné! Máte zanesený organizmus rôznymi toxínmi, ktoré je potrebné dostať z organizmu von čo najskôr. Jediným riešením, ako ich z tela dostanete je, že si urobíte detoxikačnú kúru, ktorá vám pri tejto problematike zaručene pomôže!