Riasa spirulina je veľmi zdravá

november 6th, 2016

Riasa spirulina

Riasa spirulina je veľmi zdravá

Zelená riasa spirulina je vraj veľmi bohatá na minerálne látky, a je tým pádom zdravým spestrením jedálnička. Aspoň takto to bolo podľa mojej kamarátky a ja som to prijala ako fakt.

Riasa spirulina sa dostáva do tela formou prášku, obnovuje črevnú flóru a zlepšuje trávenie, posilňuje imunitný systém, zmierňuje zápaly, a má aj charakter silného zabijaka vírusov.  „Budeš ju potrebovať, pomôže tvojmu organizmu prekonať ťažkosti ktoré v poslednom období máš,“ stála za svojím Jana a ja som jej bola vďačná, že sa o mňa stará.

„Musím ju zohnať,“ vírilo mi hlavou a tak som zavolala Jane, aby som sa dohodla, kde sa stretneme poobede. „Vieš, tá riasa spirulina mi nedá spávať,“ priznala som sa jej a vedela som, že ma pochopí.

Poobede sme sa v internetovej kaviarni posadili k počítaču a ja som sa dozvedela ďalšie informácie o vynikajúcej riase spirule. Napríklad že posilňuje aj nervový systém, a pomáha pri zlej nálade a psychickej únave, dokáže prinavrátiť acidobázickú rovnováhu organizmu. „Jani, presne toto ja potrebujem, aspoň sa prestanem niekedy správať nemožne,“ vydýchla som si a videla, že Jana sa len usmieva. „Som rada, že to tak vidíš a má to aj ďalšie plus, upraví sa aj tvoja črevná flóra,“ dodala ešte a ja som bola rada, že je mojou kamarátkou.