Očista čreva – do nového roka vstúpte plní energie

január 9th, 2017

Očista čreva

Očista čreva – do nového roka vstúpte plní energie

Nový rok prichádza so stanovením si určitých predsavzatí. Aby ste ich však boli schopní zvládnuť a splniť, musíte mať dostatok sily, energie a vitality. Preto, naštartujte  nový rok pomocou očisty čreva. Očista čreva odstráni z Vášho organizmu toxické látky, ktoré sa vo Vás v priebehu sviatkov nazbierali. Každý z nás si pochutnával na šaláte, vyprážaných jedlách, údeninách a sladkostiach. Silvester sa nezaobíde bez alkoholu. Konzumácia takýchto jedál a alkoholu spôsobila, že sa vo Vašom tele nazbierali toxíny. Badať ste to mohli napríklad aj pomocou toho, že Vás trápila plynatosť, nadúvanie, alebo sa objavili určité zmeny vo vyprázdňovaní. Uvedené problémy signalizujú vážne ochorenia, čo, ale nemusí byť aj Váš prípad. Uvedené problémy môže signalizovať aj toxíny v organizme. Je nevyhnutné sa ich zbaviť a tak sa zbaviť aj zdravotných problémov. Zbavte sa ich pomocou očisty čreva. Očista čreva sa vykonáva spravidla tri krát do roka. Začína sa ňou na jar, no množstvo odborníkov odporúča, aby sa s očistou čreva začínalo už po novom roku, po sviatkoch, aby sme tak do nového roka priaznivo naštartovali svoj organizmus. Dni pohody, oddychu skončili. je opäť potrebné zabrať v práci, dohnať všetko, čo sme počas sviatkov nestihli a to bez energie, sily a vitality len ťažko zvládneme.