Jačmeň v prášku a imunita

jún 22nd, 2017

Jačmeň v prášku

Jačmeň v prášku a imunita

Jačmeň v prášku je prostriedkom na to, aby sme svoje telo dostali do kondície. Mladý jačmeň v prášku sa využíva pri očisťovaní organizmu a pri posilnení jeho funkcií. Hovoríme predovšetkým o imunite. Imunita je základom nášho zdravia, pretože nás ochraňuje od vonkajších hrozieb a udržuje v tele rovnováhu. Je mnoho ľudí, ktorí trpia poruchami imunity a má to dosah na kvalitu ich života. Bývajú často chorí a je pre nich veľmi nebezpečné, pohybovať sa v priestoroch, kde je veľa ľudí. Práve tu je veľmi veľké riziko, že sa nakazia nejakou chorobou. Človek s normálnou funkciou imunitného systému by ochorel a následne prešiel nejakou liečbou. Za pár dní by bol fit.

Človek, ktorý trpí poruchou imunity je na tom oveľa horšie. Ochorie, no priebeh je oveľa závažnejší. Nemá kto bojovať s bacilmi, ktoré sa dostali do tela a tie si tam robia výbornú základňu. Musí sa nasadiť ostrá liečba, ktorá zaberie. Pritom je telo úplne vyšťavené. Lieky väčšinou zbavia telo všetkých baktérií, aj tých, ktoré sú pre nás užitočné a pracujú v náš prospech. Je to veľmi nepríjemný stav, z ktorého sa potom musíme dlho liečiť. Prejavia sa na nich následky liekov, ale i samotnej choroby. Telo býva úplne oslabené a vyčerpané. Takáto choroba dokáže vyradiť z prevádzky človeka i na niekoľko týždňov, či mesiacov. Je vhodné podstupovať pravidelnú liečbu, ktorá podporuje správne fungovanie imunity.