Detoxikačná kúra na všetkých úrovniach

máj 12th, 2017

Detoxikačná kúra

Detoxikačná kúra na všetkých úrovniach

Organizmus funguje na úrovni jednotlivých systémov, ktoré sú navzájom pospájané a fungujú na rôznych úrovniach. Detoxikačná kúra si dokáže poradiť s rôznymi anomáliami, ktoré sa vyskytujú v týchto systémoch. Spôsobuje to nielen naše prostredie, ale často dochádza k tomu, že si to spôsobíme my sami, či už o tom vieme, alebo nevieme. Keď sa pozrieme na svoj organizmus ako celok, mali by sme si zvážiť, ako sa o neho budeme starať, pretože ak budeme dlhodobo zanedbávať jednu oblasť, bude to mať vplyv i na tie ostatné a my predsa chceme prežiť život plný zdravia a vitality. Nie je nič horšie ako chronické ochorenia, ktoré nás trápia celý život a vedia nám ho zmeniť a ovplyvniť viac ako by sme chceli a predpokadali.

Pomocou detoxikačnej kúry si vieme účinne pomôcť a vyčistiť si telo od zbytočných látok, ktoré nám ho znečisťujú a majú toxický účinok. Detoxikačné kúry fungujú na princípe zlikvidovania toxínov z tela, ale tiež majú za úlohu nabudiť procesy v tele. Teda zintenzívniť fungovanie jednotlivých funkcií organizmu. Pokiaľ sa nám podarí zvýšiť činnosť tráviaceho systému, tak posilníme i imunitný systém, pretože navzájom súvisia. Ak chceme mať lepšie dýchanie, mali by sme si ho precvičovať a byť na čerstvom vzduchu, ktorý je nevyhnutný pre náš život.