Detoxikácia pomocou jahôd, višní a čerešní

december 1st, 2017

Detoxikácia

Detoxikácia pomocou jahôd, višní a čerešní

Chcete podstúpiť detoxikáciu, avšak nechcete siahnuť po žiadnych prípravkoch? Chcete podstúpiť detoxikáciu čisto pomocou toho, čo Vám dá príroda? V tom prípade skúste podstúpiť detoxikáciu pomocou ovocia. Detoxikácia sa dá podstúpiť napríklad pomocou čerešní, ktoré majú močopudné účinky. Rovnako podporujú aj činnosť obličiek a prispievajú k tomu, aby sa z organizmu rýchlejšie odstránili odpadové a škodlivé látky. Rovnako efektívne sú aj višne. Obsahujú vitamín A. Sú bohaté na železo, vápnik, draslík či horčík. Podporujú trávenie a sú považované za skvelé antioxidanty. V neposlednom rade môžem spomenúť účinok jahôd. Jahody sú vo všeobecnosti dosť obľúbené, no množstvo z nás ani netuší, aké skvelé účinky majú na náš organizmus. Práve jahody zefektívňujú proces, akým je detoxikácia. Obsahujú množstvo vitamínov, napríklad vitamín A, C, B1 a B2. Rovnako obsahujú aj železo, vápnik, horčík a zinok.Práve v tomto ročnom období, kedy vitamíny potrebujeme vo zvýšenej miere sa jahody vo vysokej miere odporúčajú. V obchodoch ich nájdeme vždy, ak keď za zvýšenú cenu. Bohužiaľ, pokiaľ sa chceme udržať zdraví a fit, musíme pre to niečo obetovať.